historia sztuki - Lucyna Urbańska Kidoń
historia sztuki - strona główna historia sztuki - kurs historii sztuki historia sztuki - matura historia sztuki - konkurs wiedzy o sztuce historia sztuki - opis kursu historia sztuki - sztuka jest ważna historia sztuki - zajęcia monograficzne historia sztuki - kontakt

Historia Sztuki - matura i olimpiada

historia sztuki - fotografiaOd 2001 r. uczeń klasy maturalnej może zdawać egzamin z historii sztuki. Od tego czasu jestem egzaminatorem tego przedmiotu. Wielu uczestników kursów prowadzonych przeze mnie osiąga dobre i bardzo dobre wyniki. Tak jest każdego roku. Warto też zaznaczyć, że według projektów, uczniowie którzy zdawać będą maturę od 2014 r. będą mogli wybrać historię sztuki jako przedmiot z drugiej grupy przedmiotów.

historia sztuki - fotografiaOd 1989 r. prowadzę konsultacje dla olimpijczyków - wielu z nich to laureaci Olimpiady Historii Szuki i co roku ich grono powiększa się.

historia sztuki - fotografiaWalorem kursów jest ich skuteczność, moje doświadczenie dydaktyczne i merytoryczne oraz sprawdzona i wieloletnia praktyka. Wiedza merytoryczna stale jest pogłębiana przeze mnie poprzez studiowanie literatury przedmiotowej, również tej najnowszej, także gruntowana i wzbogacana przez liczne podróże.Zasadniczym celem tych podróży są oczywiście muzea, galerie i architektura, dzięki czemu zdecydowanie znaczną część dzieł, jakie omawiam na wykładach, miałam okazję poznać z autopsji.
A zapewniam, że dla wnikliwej, a przede wszystkim wiarogodnej analizy dzieła jest to bardzo istotne.

historia sztuki - fotografiaMaturzyści przekonali się już, że matura z matematyki nie jest tak straszna i można ją zdać bez problemu.
Zatem uczniowie o zainteresowaniach humanistycznych i artystycznych nie muszą rezygnować ze zdawania egzaminów z przedmiotów, które są im bliższe i potrzebne w ich dalszej nauce.
Do tych przedmiotów zaliczyć należy historię sztuki, która rozwija intelektualne horyzonty i poszerza spektrum wiedzy wykształconego i ambitnego człowieka.

Zapraszam do nauki historii sztuki

historia sztuki kurs
Lucyna Urbańska Kidoń historia sztuki - Lucyna Urbańska Kidoń historia sztuki kurs historia sztuki kurs historia sztuki matura historia sztuki matura opis kursu z historii sztuki historia sztuki kurs - opis matura z historii sztuki matura z historii sztuki - wykłady monograficzne kontakt historia sztuki - kontakt
Pozycjonowanie: www.luczak.pl Projektowanie stron internetowych: www.luczak.pl