historia sztuki - Lucyna Urbańska Kidoń
historia sztuki - strona główna historia sztuki - kurs historii sztuki historia sztuki - matura historia sztuki - konkurs wiedzy o sztuce historia sztuki - opis kursu historia sztuki - sztuka jest ważna historia sztuki - zajęcia monograficzne historia sztuki - kontakt

Historia Sztuki - Konkurs Wiedzy o Sztuce nie jest już organizowany

historia sztuki - fotografiaKonkurs Wiedzy o Sztuce ma długą tradycję. Wzorowany był na Olimpiadzie Artystycznej i zyskał sobie wielu zwolenników. Laureaci tego przedmiotowego konkursu mają ogromne przywileje przy wyborze liceum.

Kurs dla gimnazjalistów może być dopełnieniem spotkań, które organizowane są w szkole.
Przede wszystkim jednak spotkania kursowe metodycznie i konsekwentnie przygotowują uczniów do zdawania kolejnych etapów. Uczniowie poznają arkana sztuki w grupie, ale też spotykają się z wykładowcą na indywidualnych konsultacjach. Warto na to zwrócić uwagę, ponieważ podczas indywidualnych rozmów uczeń otrzymuje rzetelną informację na temat jego postępów - zwłaszcza dotyczy to prac pisemnych, które niestety są ogromną bolączką wielu uczniów, i to także tych, których interesuje bardziej humanistyka.

Kurs jest skuteczną pomocą, o czym świadczą wyniki; wszyscy uczniowie stosujący się do wskazówek i zaleceń sugerowanych na zajęciach zostają laureatami.
Pracownia Historii Sztuki dysponuje wszelkimi potrzebnymi materiałami merytorycznymi, ułatwiającymi naukę uczestnikowi konkursu; są to próbne testy, testy z lat ubiegłych, tematy wypracowań, wszystkie podręczniki ujęte w regulaminie, encyklopedie i słowniki. Oczywiście każdy wykład i ćwiczenia wsparte są o prezentacje multimedialne.

Zapraszam do nauki historii sztuki

historia sztuki kurs
Lucyna Urbańska Kidoń historia sztuki - Lucyna Urbańska Kidoń historia sztuki kurs historia sztuki kurs historia sztuki matura historia sztuki matura opis kursu z historii sztuki historia sztuki kurs - opis matura z historii sztuki matura z historii sztuki - wykłady monograficzne kontakt historia sztuki - kontakt
Pozycjonowanie: www.luczak.pl Projektowanie stron internetowych: www.luczak.pl